Nákupní košík 2 položky
-
×
-
×
Art-0778010A
9 164 Kč
| Barva | bílá |
| Materiál | kov |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 3x60 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 210 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Dodání 7-14 dnů
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům