Pal-61003665 EGON - Egon square LED
Obrázek samostatného produktu není k dispozici.
Můžete si jej zobrazit pouze v sadě.
Zobrazit celou sadu
Můžete si jej zobrazit pouze v sadě.
Zobrazit celou sadu
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | bílá |
| Materiál | kov / plast |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | LED 30 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 220x220 mm |
| Výška | 30 mm |
| Světelný tok | 2400 lm |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Výrobce | Palnas s.r.o. |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
Dodání 3-5 dnů
868 Kč
Akce - požádejte o individuální cenu!
Klikni pro lepší cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
