Egon square LED - Stropní a nástěnná
| Materiál | kov / plast |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 44 |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Výrobce | Palnas s.r.o. |
1. Pal-61003627 EGON detail výrobku
| Barva | bílá |
| Barva světla | 3000 K |
| Výkon | LED 16 W |
| Šířka | 145x145 mm |
| Výška | 25 mm |
| Světelný tok | 1280 lm |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
Dodání 3-5 dnů
Akce - požádejte o individuální cenu!
Klikni pro lepší cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
1. Pal-61003634 EGON detail výrobku
| Barva | bílá |
| Barva světla | 4000 K |
| Výkon | LED 16 W |
| Šířka | 145x145 mm |
| Výška | 25 mm |
| Světelný tok | 1280 lm |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
Dodání 3-5 dnů
Akce - požádejte o individuální cenu!
Klikni pro lepší cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Pal-61003603 EGON detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý |
| Barva světla | 3000 K |
| Výkon | LED 16 W |
| Šířka | 145x145 mm |
| Výška | 25 mm |
| Světelný tok | 1280 lm |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
Dodání 3-5 dnů
Akce - požádejte o individuální cenu!
Klikni pro lepší cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Pal-61003610 EGON detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý |
| Barva světla | 4000 K |
| Výkon | LED 16 W |
| Šířka | 145x145 mm |
| Výška | 25 mm |
| Světelný tok | 1280 lm |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
Dodání 3-5 dnů
Akce - požádejte o individuální cenu!
Klikni pro lepší cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Pal-61003665 EGON detail výrobku
| Barva | bílá |
| Barva světla | 3000 K |
| Výkon | LED 30 W |
| Šířka | 220x220 mm |
| Výška | 30 mm |
| Světelný tok | 2400 lm |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
Dodání 3-5 dnů
Akce - požádejte o individuální cenu!
Klikni pro lepší cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Pal-61003672 EGON detail výrobku
| Barva | bílá |
| Barva světla | 4000 K |
| Výkon | LED 30 W |
| Šířka | 220x220 mm |
| Výška | 30 mm |
| Světelný tok | 2400 lm |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
Klikni pro lepší cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Pal-61003641 EGON detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý |
| Barva světla | 3000 K |
| Výkon | LED 30 W |
| Šířka | 220x220 mm |
| Výška | 30 mm |
| Světelný tok | 2400 lm |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
Dodání 3-5 dnů
Akce - požádejte o individuální cenu!
Klikni pro lepší cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Pal-61003658 EGON detail výrobku
| Barva | chrom-lesklý |
| Barva světla | 4000 K |
| Výkon | LED 30 W |
| Šířka | 220x220 mm |
| Výška | 30 mm |
| Světelný tok | 2400 lm |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
Dodání 3-5 dnů
Akce - požádejte o individuální cenu!
Klikni pro lepší cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
