Nákupní košík 2 položky
-
×
WD-331248P2
6 597 Kč -
×
Art-1504010A
27 493 Kč
|
těla lamp č. 2-7 se prodávají zvlášť, nutno dokoupit stínidlo |
|
| Materiál | hliník / textil |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x60 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 260-2060 mm |
| Výška | 650-1400 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobce | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Dodání 3-14 dní
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům