Nákupní košík 2 položky
-
×
Art-SPACE CLOUD LED S GREY
44 710 Kč -
×
Art-NEBULA LED C/W
44 155 Kč
| Barva | antika / bronzová |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x60 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 220 mm |
| Výška | 275 mm |
| Hloubka | 285 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | GLOBO Handels GmbH |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 3-7 prac. dní
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům