Nákupní košík 2 položky
-
×
WD-207864P4
5 689 Kč -
×
Far-63286
1 675 Kč
| low-voltage cable system | |
| Barva | bílá |
| Materiál | měď |
| Napětí | 12 V |
| Délka | 10 mm |
| Šířka | 10 mm |
| Výška | 110 mm |
| Průměr | 10 mm |
| Výrobce | Schrack technik GmbH |
Dodání 3-7 dnů, výrobek LID 3 týdny
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům