Nákupní košík 1 položka
-
×
Art-1983010A
10 969 Kč
| lineární svítidlo 600mm s opálovým krytem | |
| Barva | černá |
| Barva světla | 3000 K |
| Výkon | 25 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 600 mm |
| Šířka | 37 mm |
| Výška | 47 mm |
| Světelný tok | 2000 lm |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 90 |
| Výrobce | Schrack technik GmbH |
Dodání 3-7 dnů, výrobek LID 3 týdny
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům