Nákupní košík 2 položky
-
×
WD-200184W2
7 346 Kč -
×
Art-DEMETRA MICRO LED W WHITE
6 387 Kč
| LED svítidlo pro 48V lištu | |
| Barva | bílá |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 48 V |
| Výkon | 16 W |
| Délka | 60.00 mm |
| Šířka | 60.00 mm |
| Výška | 90 mm |
| Průměr | 60 mm |
| Světelný tok | 1120 lm |
| Životnost LED | 50000 h |
| Vyzařovací úhel | 20 ° |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 90 |
| Výrobce | Schrack technik GmbH |
Dodání 3-7 dnů, výrobek LID 3 týdny
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům