Nákupní košík 2 položky
-
×
WD-90013104
1 423 Kč -
×
Far-2P0112
729 Kč
| Barva | bílá |
| Materiál | hliník |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 36 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 235 mm |
| Průměr | 130 mm |
| Světelný tok | 3304 lm |
| Životnost LED | 50000 h |
| Vyzařovací úhel | 16 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 90 |
| Výrobce | Schrack technik GmbH |
Dodání 3-7 dnů, výrobek LID 3 týdny
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům