Nákupní košík 1 položka
-
×
WD-910044D0
2 422 Kč
| Mounting aluminium profile luminaire | |
| Barva | bílá |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 10 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 164 mm |
| Šířka | 70 mm |
| Výška | 60 mm |
| Světelný tok | 900 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 90 |
| Výrobce | Schrack technik GmbH |
Dodání 3-7 dnů, výrobek LID 3 týdny
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům