Nákupní košík 1 položka
-
×
WD-146420L0
3 490 Kč
| 04 REC SPOTS ADJ LED | |
| Barva | bílá |
| Materiál | hliník |
| Barva světla | 3000 K |
| Výkon | 12 W |
| IP krytí | 65 |
| Výška | 80 mm |
| Průměr | 85 mm |
| Světelný tok | 1100 lm |
| Vyzařovací úhel | 40 ° |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 90 |
| Výrobce | Schrack technik GmbH |
Dodání 3-7 dnů, výrobek LID 3 týdny
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům