Nákupní košík 1 položka
-
×
Art-1835010A
47 488 Kč
| outdoor recessed ceiling light | |
| Barva | černá |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 5 W |
| Délka | 100 mm |
| Šířka | 100 mm |
| Výška | 80 mm |
| Průměr | 100 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | Schrack technik GmbH |
Dodání 3-7 dnů, výrobek LID 3 týdny
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům