Nákupní košík 2 položky
-
×
WD-200184W2
7 346 Kč -
×
Art-DEMETRA MICRO LED W WHITE
6 387 Kč
| LED recessed ceiling luminaire; Note: Driver not included | |
| Barva | bílá |
| Materiál | hliník |
| Barva světla | 3000 K |
| Výkon | 6.50 W |
| Délka | 115 mm |
| Šířka | 115 mm |
| Výška | 20 mm |
| Průměr | 115 mm |
| Světelný tok | 450 lm |
| Životnost LED | 50000 h |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 90 |
| Výrobce | Schrack technik GmbH |
Dodání 3-7 dnů, výrobek LID 3 týdny
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům