Nákupní košík 1 položka
-
×
Art-MICROSURF LED W GOLD
7 082 Kč
| recessed wall luminaire | |
| Barva | bílá |
| Materiál | hliník |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 4.30 W |
| IP krytí | 65 |
| Délka | 160 mm |
| Šířka | 65 mm |
| Výška | 70 mm |
| Světelný tok | 183 lm |
| Životnost LED | 50000 h |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Výrobce | Schrack technik GmbH |
Dodání 3-7 dnů, výrobek LID 3 týdny
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům