Nákupní košík 2 položky
-
×
Art-SPACE CLOUD LED S GREY
44 710 Kč -
×
Art-NEBULA LED C/W
44 155 Kč
| table luminaire | |
| Materiál | ocel |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 40 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 35 mm |
| Průměr | 120 mm |
| Výrobce | Schrack technik GmbH |
Dodání 3-7 dnů, výrobek LID 3 týdny
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům