Nákupní košík 1 položka
-
×
Art-MICROSURF LED W GOLD
7 082 Kč
| LED pendants; 15 PENDANTS | |
| Barva | měď |
| Materiál | hliník |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 100 V |
| Výkon | 20 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 2000 mm |
| Průměr | 100 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | Schrack technik GmbH |
Dodání 3-7 dnů, výrobek LID 3 týdny
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům