Nákupní košík 1 položka
-
×
WD-139664F5
14 054 Kč
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 60 W |
| IP krytí | 20 |
| Průměr | 300 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | Schrack technik GmbH |
Dodání 3-7 dnů, výrobek LID 3 týdny
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům