Nákupní košík 2 položky
-
×
WD-200184W2
7 346 Kč -
×
Art-DEMETRA MICRO LED W WHITE
6 387 Kč
| Cylinder/cone pendant luminaire | |
| Barva | hnědá |
| Materiál | ocel |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 40 W |
| IP krytí | 20 |
| Průměr | 240 mm |
| Výrobce | Schrack technik GmbH |
Dodání 3-7 dnů, výrobek LID 3 týdny
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům