Nákupní košík 1 položka
-
×
Art-1906120A
15 274 Kč
| Barva | červená |
| Materiál | ocel |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 40 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 2600 mm |
| Průměr | 45 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | Schrack technik GmbH |
Dodání 3-7 dnů, výrobek LID 3 týdny
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům