Nákupní košík 1 položka
-
×
WD-227864L9
5 357 Kč
| včetně světelného a pohybového senzoru a dálkového ovladače | |
| Barva | bílá |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 36 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 1135 mm |
| Šířka | 38 mm |
| Výška | 66 mm |
| Světelný tok | 5985 lm |
| Životnost LED | 50000 h |
| Vyzařovací úhel | 40 ° |
| Včetně zdroje | |
| Výrobce | Schrack technik GmbH |
Dodání 3-7 dnů, výrobek LID 3 týdny
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům