Nákupní košík 1 položka
-
×
WD-717374D4
9 080 Kč
| diffuse wall and ceiling mounted luminaire | |
| Barva | bílá |
| Materiál | ocel |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 19.30 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 80 mm |
| Průměr | 300 mm |
| Světelný tok | 824 lm |
| Životnost LED | 50000 h |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Výrobce | Schrack technik GmbH |
Dodání 3-7 dnů, výrobek LID 3 týdny
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům