Nákupní košík 1 položka
-
×
Art-A244600
16 107 Kč
| LED surface mounted luminaire | |
| Barva | bílá |
| Materiál | hliník |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 15 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 215 mm |
| Šířka | 215 mm |
| Výška | 35 mm |
| Světelný tok | 1140 lm |
| Životnost LED | 48000 h |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 90 |
| Mechanická odolnost | IK02 |
| Výrobce | Schrack technik GmbH |
Dodání 3-7 dnů, výrobek LID 3 týdny
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům