Nákupní košík 2 položky
-
×
WD-135284L4
9 486 Kč -
×
WD-300120L0
1 692 Kč
| Barva | bílá |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 4 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 370 mm |
| Šířka | 370 mm |
| Výška | 60 mm |
| Světelný tok | 4 lm |
| Životnost LED | 50000 h |
| Vyzařovací úhel | 42 ° |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Výrobce | Schrack technik GmbH |
Dodání 3-7 dnů, výrobek LID 3 týdny
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům