Nákupní košík 1 položka
-
×
WD-234489J9
6 640 Kč
| Barva | bílá |
| Materiál | ocel |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 2 W |
| Délka | 315 mm |
| Šířka | 155 mm |
| Výška | 155 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | Schrack technik GmbH |
Dodání 3-7 dnů, výrobek LID 3 týdny
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům