Nákupní košík 1 položka
-
×
WD-200184W2
7 346 Kč
| Outdoor wall luminaire; 12 WALL & CEILING | |
| Barva | šedá |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 100 V |
| Výkon | 10 W |
| IP krytí | 54 |
| Délka | 65 mm |
| Šířka | 65 mm |
| Výška | 120 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | Schrack technik GmbH |
Dodání 3-7 dnů, výrobek LID 3 týdny
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům