Nákupní košík 2 položky
-
×
WD-146764B4
5 360 Kč -
×
WD-90052008
2 332 Kč
| Wall and ceiling luminaire; 12 WALL & CEILING | |
| Barva | bílá |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 100 V |
| Výkon | 20 W |
| IP krytí | 65 |
| Výška | 175 mm |
| Průměr | 108 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Mechanická odolnost | IK06 |
| Výrobce | Schrack technik GmbH |
Dodání 3-7 dnů, výrobek LID 3 týdny
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům