Nákupní košík 1 položka
-
×
WD-200184W2
7 346 Kč
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 45 W |
| Délka | 1425 mm |
| Šířka | 105 mm |
| Výška | 60 mm |
| Světelný tok | 3800 lm |
| Životnost LED | 30000 h |
| Vyzařovací úhel | 110 ° |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Výrobce | Schrack technik GmbH |
Dodání 3-7 dnů, výrobek LID 3 týdny
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům