Nákupní košík 2 položky
-
×
Far-20000
2 375 Kč -
×
Art-1942010A
31 658 Kč
|
Moderní zahradní svítidla Boston jsou vyrobena z nerezové oceli v imitaci dřeva a plastu v opálové barvě. Svítidla mají zabudovaný detektor pohybu. Doporučuje se použití pouze LED žárovek. |
|
| Barva | opál / imitace dřeva |
| Materiál | ocel / plast |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x15 W |
| IP krytí | 44 |
| Vyzařovací úhel | 90 ° |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| S čidlem | |
| Vzdálenost | 2-8m |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
| Šířka | 76 mm |
| Výška | 405 mm |
| Hloubka | 166 mm |
| Výrobce | GLOBO Handels GmbH |
Sklad dodavatel 43 ks, dodání 3-7 prac. dní
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům