Nákupní košík 1 položka
-
×
Art-1906120A
15 274 Kč
| Materiál | kov / plast |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Barva | černá / bílá |
| Výkon | LED 40 W |
| Délka | 660 mm |
| Šířka | 255 mm |
| Výška | 95 mm |
| Světelný tok | 2400 lm |
| Životnost LED | 20000 h |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla |
|
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
| Barva | matná černá / bílá |
| Výkon | LED 26 W |
| Délka | 670 mm |
| Šířka | 435 mm |
| Výška | 70 mm |
| Světelný tok | 1700 lm |
| Životnost LED | 25000 h |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla |
|
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
| Barva | černá / bílá |
| Výkon | LED 50 W |
| Délka | 450x535 mm |
| Výška | 70 mm |
| Světelný tok | 2700 lm |
| Životnost LED | 20000 h |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla |
|
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
| Barva | černá / bílá |
| Výkon | LED 35 W |
| Délka | 520x400 mm |
| Výška | 55 mm |
| Světelný tok | 2150 lm |
| Životnost LED | 15000 h |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla |
|
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
| Barva | matná černá / bílá |
| Výkon | LED 40 W |
| Výška | 130 mm |
| Průměr | 395 mm |
| Světelný tok | 2000 lm |
| Životnost LED | 20000 h |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 7 ks, dodání 3-11 dní
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům