Cavado - Zahradní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Materiál | hliník / plast |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x40 W |
| IP krytí | 44 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Tri-211069131 detail výrobku
| Barva | matná bílá |
| Šířka | 160 mm |
| Výška | 280 mm |
| Hloubka | 230 mm |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| S čidlem | |
| Vzdálenost | 8m |
| Záruka | 5 let |
Toto svítidlo je u výrobce nedostupné a nelze jej již objednat.
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Tri-211069142 detail výrobku
| Barva | antracit - tmavě šedá |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 160 mm |
| Výška | 280 mm |
| Hloubka | 230 mm |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| S čidlem | |
| Vzdálenost | 8m |
| Záruka | 5 let |
Sklad dodavatel 188 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
1 573 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 279 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 279 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Tri-211060131 detail výrobku
| Barva | matná bílá |
| Šířka | 160 mm |
| Výška | 280 mm |
| Hloubka | 230 mm |
| Záruka | 5 let |
Toto svítidlo je u výrobce nedostupné a nelze jej již objednat.
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Tri-211060142 detail výrobku
| Barva | antracit - tmavě šedá |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 160 mm |
| Výška | 280 mm |
| Hloubka | 230 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
Skladem 5 ks - ihned k odeslání, dalších 236 ks - sklad dodavatel - 20 prac. dnů.
Výprodej -31%
1 619 Kč 1 117 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
5. Tri-411060142 detail výrobku
| Barva | antracit - tmavě šedá |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 160 mm |
| Výška | 1000 mm |
| Hloubka | 270 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
Sklad dodavatel 51 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
1 842 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 669 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 669 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
6. Tri-411060342 detail výrobku
| Barva | antracit - tmavě šedá |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 446 mm |
| Výška | 2200 mm |
| Průměr | 446 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
Sklad dodavatel 11 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
5 968 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 649 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 649 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
