Leavy black - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Barva | černá / zlatá |
| Materiál | kov / plast |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. RL-R10464032 detail výrobku
| Barva | černá |
| Objímka | E14 |
| Výkon | 4x28 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 1500.0 mm |
| Průměr | 700.0 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
Sklad dodavatel 219 ks, dodání 12 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
2 435 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 529 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 529 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. RL-R60463032 detail výrobku
| Barva | černá |
| Objímka | E14 |
| Výkon | 3x28 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 730.0 mm |
| Průměr | 700.0 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena do 31.5.2026
2 180 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 159 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 159 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. RL-R60461032 detail výrobku
| Barva | černá |
| Objímka | E27 |
| Výkon | 1x28 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 580.0 mm |
| Průměr | 380.0 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
Sklad dodavatel 300 ks, dodání 12 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
910 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 319 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 319 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. RL-R10461932 detail výrobku
| Barva | černá |
| Objímka | E27 |
| Výkon | 1x28 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 1500.0 mm |
| Průměr | 380.0 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
Sklad dodavatel 293 ks, dodání 12 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
910 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 319 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 319 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
