Roya Trio 2 - Zahradní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Materiál | hliník |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 2x35 W |
| IP krytí | 44 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Tri-204260224 detail výrobku
| Barva | rezavá |
| Objímka | GU10 |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 60 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 92 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
Sklad dodavatel 339 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
590 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 855 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 855 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Tri-204260231 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 60 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 92 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
Sklad dodavatel 757 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
590 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 855 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 855 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Tri-204269224 detail výrobku
| Barva | rezavá |
| Objímka | GU10 |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 60 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 92 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
Sklad dodavatel 135 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
590 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 855 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 855 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Tri-204269231 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 60 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 92 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
Sklad dodavatel 2 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
590 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 855 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 855 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
