Fabio black - Koupelnová svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Barva | černá |
| Materiál | kov / akryl (plast) |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 44 |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
1. Tri-283814232 detail výrobku
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | LED 6 W |
| IP krytí | 44 |
| Délka | 425 mm |
| Šířka | 425 mm |
| Výška | 38 mm |
| Hloubka | 79 mm |
| Světelný tok | 700 lm |
| Včetně zdroje | |
| Záruka | 5 let |
| Patice | LED |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 324 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
1 607 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 329 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 329 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Tri-283817932 detail výrobku
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | LED 12 W |
| IP krytí | 44 |
| Délka | 800 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 38 mm |
| Hloubka | 79 mm |
| Světelný tok | 1400 lm |
| Včetně zdroje | |
| Záruka | 5 let |
| Patice | LED |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 51 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
2 214 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 209 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 209 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Tri-283811232 detail výrobku
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | LED 20 W |
| IP krytí | 44 |
| Délka | 1200 mm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 38 mm |
| Hloubka | 79 mm |
| Světelný tok | 2300 lm |
| Včetně zdroje | |
| Záruka | 5 let |
| Patice | LED |
| Energetická třída svítidla |
|
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena do 31.5.2026
3 449 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 999 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 999 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
