Monza Trio - Lampičky a lampy
Společné parametry pro všechny typy:
| Se stmívačem | |
| Materiál | kov |
| Barva světla | 2300+3000+4000 K |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Možnost stmívání LED | ANO |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
1. Tri-523310107 detail výrobku
Sklad dodavatel 331 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
2 352 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 409 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 409 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Tri-523310108 detail výrobku
| Barva | matná mosaz |
| Výkon | LED 12 W |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 570 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Světelný tok | 1400 lm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla |
|
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena do 31.5.2026
2 718 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 939 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 939 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Tri-523310132 detail výrobku
Sklad dodavatel 273 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
2 180 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 159 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 159 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Tri-423310107 detail výrobku
Sklad dodavatel 448 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
3 091 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 479 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 479 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
5. Tri-423310108 detail výrobku
Sklad dodavatel 229 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
3 346 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 849 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 849 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
6. Tri-423310132 detail výrobku
Sklad dodavatel 420 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
2 856 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 139 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 139 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
