Luis - Lampičky a lampy
Společné parametry pro všechny typy:
| S vypínačem | |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E14 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x40 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 320 mm |
| Průměr | 120 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Tri-595700106 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Objímka | E14 |
| Napětí | 230 V |
| Výška | 320 mm |
| Průměr | 120 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Záruka | 5 let |
Sklad dodavatel 506 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
576 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 835 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 835 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Tri-595700107 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Objímka | E14 |
| Napětí | 230 V |
| Výška | 320 mm |
| Průměr | 120 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Záruka | 5 let |
Sklad dodavatel 620 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
576 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 835 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 835 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Tri-595700108 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Objímka | E14 |
| Napětí | 230 V |
| Výška | 320 mm |
| Průměr | 120 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Záruka | 5 let |
Sklad dodavatel 217 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
576 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 835 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 835 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
