Wanda Trio - Lampičky a lampy
Společné parametry pro všechny typy:
| S vypínačem | |
| Materiál | kov / plast |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x35 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 85 mm |
| Výška | 235 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Tri-202670107 detail výrobku
| Barva | nikl |
| Objímka | GU10 |
| Výkon | 1x10 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 230 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
Sklad dodavatel 136 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
624 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 905 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 905 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Tri-202670108 detail výrobku
| Barva | matná mosaz / Mosaz |
| Objímka | GU10 |
| Výkon | 1x10 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 230 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Barva | Mosaz |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena do 31.5.2026
624 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 905 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 905 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Tri-202670131 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Objímka | GU10 |
| Výkon | 1x10 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 230 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
Sklad dodavatel 177 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
542 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 785 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 785 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Tri-202670132 detail výrobku
| Barva | černá |
| Objímka | GU10 |
| Výkon | 1x10 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 230 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
Sklad dodavatel 311 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
542 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 785 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 785 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
