Salinas LED 2 - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Materiál | kov |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | LED 34 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 1000 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Možnost stmívání LED | ANO |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
1. Tri-320310307 detail výrobku
| Barva | matný nikl |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Světelný tok | 4200 lm |
| Včetně zdroje | |
| Záruka | 5 let |
| Patice | LED |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 310 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
4 091 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 929 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 929 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Tri-320310308 detail výrobku
| Barva | matná mosaz |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Světelný tok | 4200 lm |
| Včetně zdroje | |
| Záruka | 5 let |
| Patice | LED |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 405 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
4 091 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 929 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 929 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Tri-320310331 detail výrobku
| Barva | matná bílá |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Světelný tok | 4400 lm |
| Včetně zdroje | |
| Záruka | 5 let |
| Patice | LED |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 142 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
3 836 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 559 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 559 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Tri-320310332 detail výrobku
| Barva | matná černá |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Světelný tok | 4200 lm |
| Včetně zdroje | |
| Záruka | 5 let |
| Patice | LED |
| Energetická třída svítidla |
|
Sklad dodavatel 652 ks, dodání 20 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
3 836 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 559 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 559 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
