Sileras-Z - Stropní a nástěnná
Společné parametry pro všechny typy:
|
Moderní stropní svítidla vyrobená z oceli a plastu v bílé barvě s třpitivým efektem. Dají se stmívat a měnit jejich teplota a barva svícení pomocí aplikace v chytrém telefonu - ZigBee, Bluetooth nebo dálkovým ovladačem, který není součástí balení. |
|
| Materiál | ocel / plast |
| Barva světla | 3000-6500 K |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Možnost stmívání LED | ANO |
| Dálkový ovladač není součástí svítidla. | |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | EGLO LEUCHTEN GMBH |
1. Egl-900128 detail výrobku
| Barva | bílá / třpytivý efekt |
| Výkon | LED 3x7,2 W |
| Výška | 60 mm |
| Průměr | 430 mm |
| Světelný tok | 2700 lm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla |
|
Májová akce
Dodání 4-7 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
2 103 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 390 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 390 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce poptejte lepší cenu!
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Egl-900129 detail výrobku
| Barva | bílá / třpytivý efekt |
| Výkon | LED 3x11 W |
| Výška | 60 mm |
| Průměr | 600 mm |
| Světelný tok | 4050 lm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla |
|
Májová akce
Dodání 4-7 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
3 071 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 490 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 490 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce poptejte lepší cenu!
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
