Connect Z - Ovladače a vypínače
1. Egl-99106 detail výrobku
|
čidlo pohybu odolné vůči vodě AA LR6 HP , 2900mA. 1,5V
|
|
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 75x75 mm |
| Hloubka | 70 mm |
| S čidlem | |
| Záruka | 5 let |
Májová akce
Dodání 4-7 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
527 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 599 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 599 Kč
Akce poptejte lepší cenu!
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Egl-99099 detail výrobku
|
Dálkový ovladač
|
|
| Barva | černá |
| Délka | 122 mm |
| Šířka | 54 mm |
| Hloubka | 18 mm |
| Záruka | 5 let |
Májová akce
Dodání 4-7 prac. dnů
Supercena do 31.5.2026
298 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 339 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 339 Kč
Akce poptejte lepší cenu!
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
