Valo black - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Typ žárovky | T8 |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Včetně zdroje | |
| Výrobce | SOLLUX LIGHTING |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. TH-TH.008CZ Pendant lamp VALO black detail výrobku
| Lehký minimalismus v industriálním stylu. Designovou pointu tvoří kovové tyče obklopující světelné zdroje. Polský design, který se skvěle hodí do moderních podkrovních bytů a veřejných prostor, jako jsou restaurace, kluby a bary. | |
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 14 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 1050 mm |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 80 mm |
| Včetně zdroje | |
| Záruka | 5 let |
| Typ lampy | Závěsná lampa |
| Typ žárovky | T8 |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Energetická třída: | A++-E |
| Celková hmotnost v gramech | 21000 |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
4 857 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 648 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 648 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. TH-TH.009CZ Wall lamp VALO black detail výrobku
| Lehký minimalismus v industriálním stylu. Designové vodítko tvoří kovové tyče obklopující světelný zdroj. Polský design, který se bude skvěle hodit do moderních bytů i veřejných prostor. | |
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 14 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 1050 mm |
| Šířka | 70 mm |
| Výška | 80 mm |
| Včetně zdroje | |
| Záruka | 5 let |
| Typ lampy | Nástěnné svítidlo |
| Typ žárovky | T8 |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Energetická třída: | A++-E |
| Celková hmotnost v gramech | 980 |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
4 857 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 648 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 648 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
