Wezyr black - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Barva | černá |
| Materiál | ocel / sklo |
| Objímka | G9 |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | SOLLUX LIGHTING |
| Možno osadit úspornou žárovkou | |
1. Sol-SL.0961 Pendant lamp WEZYR 2 black detail výrobku
| Výkon | 2x12 W |
| Délka | 600 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Průměr | 60 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 7 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
1 588 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 062 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 062 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Sol-SL.0960 Pendant lamp WEZYR 1 black detail výrobku
|
jedná se o stropní svítidlo |
|
| Výkon | 1x12 W |
| Výška | 1200 mm |
| Průměr | 80 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 47 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
829 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 076 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 076 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Sol-SL.0962 Pendant lamp WEZYR 3 black detail výrobku
| Výkon | 3x12 W |
| Délka | 450 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Průměr | 60 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 5 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
2 347 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 048 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 048 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
