Woody Sollux 2 - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Barva | přírodní |
| Materiál | dřevo |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | SOLLUX LIGHTING |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Sol-SL.1008 Wall lamp WOODY natural wood detail výrobku
|
jedná se o nástěnné svítidlo |
|
| Objímka | G9 |
| Výkon | 1x40 W |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 140 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 19 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
1 240 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 611 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 611 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Sol-SL.1010 Ceiling lamp WOODY 3 natural wood detail výrobku
| Objímka | GU10 |
| Výkon | 3x40 W |
| Délka | 360 mm |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 120 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 31 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
3 262 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 237 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 237 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Sol-SL.1009 Ceiling lamp WOODY 1 natural wood detail výrobku
|
jedná se o stropní svítidlo |
|
| Objímka | GU10 |
| Výkon | 1x40 W |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 120 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 28 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
1 172 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 522 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 522 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
