Sullivan - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Barva | černá / tónované sklo |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E14 |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Rab-3295 detail výrobku
| Výkon | 1x40 W |
| Výška | 115 mm |
| Hloubka | 150 mm |
| Průměr | 100 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Ke stažení:
Návod
Sklad dodavatel 1 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
237 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 304 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 304 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Rab-3296 detail výrobku
| Výkon | 5x40 W |
| Délka | 830 mm |
| Výška | 270 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Ke stažení:
Návod
Sklad dodavatel 115 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
1 012 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 298 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 298 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Rab-3297 detail výrobku
| Výkon | 5x40 W |
| Délka | 830 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Záruka | 5 let |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Ke stažení:
Návod
Sklad dodavatel 43 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
1 086 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 392 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 392 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
