Mono L WG - Lampičky a lampy
Společné parametry pro všechny typy:
| S vypínačem | |
| Barva | bílá / zlatá |
| Materiál | kov / plast |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Tec-7715 MONO II FL WHITE/GOLD detail výrobku
| Výkon | 2x10 W |
| Šířka | 350x200 mm |
| Výška | 2120 mm |
| Záruka | 3 roky |
Sklad dodavatel 20 ks, dodání 4-14 dní
Supercena do 24.5.2026
3 784 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 300 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 300 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Tec-7713 MONO BIURKOWA WHITE/GOLD detail výrobku
| Výkon | 1x10 W |
| Šířka | 220x140 mm |
| Výška | 400 mm |
| Záruka | 3 roky |
Sklad dodavatel 17 ks, dodání 4-14 dní
Supercena do 24.5.2026
1 965 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 233 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 233 Kč
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Tec-7714 MONO FL WHITE/GOLD detail výrobku
| Výkon | 1x10 W |
| Šířka | 270x150 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Záruka | 3 roky |
Sklad dodavatel 18 ks, dodání 4-14 dní
Supercena do 24.5.2026
2 972 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 377 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 377 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
