Radius 2 - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Tec-7931 RADIUS IV detail výrobku
| Výkon | 4x25 W |
| Délka | 775 mm |
| Výška | 775 mm |
| Záruka | 3 roky |
Sklad dodavatel 12 ks, dodání 4-14 dní
3 571 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Tec-7932 RADIUS VI detail výrobku
| Výkon | 6x25 W |
| Délka | 775 mm |
| Výška | 850 mm |
| Záruka | 3 roky |
Sklad dodavatel 6 ks, dodání 4-14 dní
4 689 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
