Paola AZZ - Vestavěná svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Objímka | GU10 |
| Typ žárovky | ES111 |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Azd-AZ4128 Paola 1 230V (white) detail výrobku
| Barva | bílá |
| Výkon | 1x50 W |
| Šířka | 150x150 mm |
| Výška | 95 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
1 288 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 740 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 740 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Azd-AZ4130 Paola 1 230V (black) detail výrobku
| Barva | černá |
| Výkon | 1x50 W |
| Šířka | 150x150 mm |
| Výška | 95 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
1 288 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 740 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 740 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Azd-AZ4132 Paola 2 230V (white) detail výrobku
| Barva | bílá |
| Výkon | 2x50 W |
| Délka | 290 mm |
| Šířka | 150 mm |
| Výška | 95 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
2 272 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 070 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 070 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Azd-AZ4134 Paola 2 230V (black) detail výrobku
| Barva | černá |
| Výkon | 2x50 W |
| Délka | 290 mm |
| Šířka | 150 mm |
| Výška | 95 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
2 272 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 070 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 070 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
