Makalu - Bodová svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Azd-AZ4210 Makalu 1 (black) detail výrobku
| Barva | černá |
| Výkon | 1x50 W |
| Šířka | 70 mm |
| Výška | 145 mm |
| Hloubka | 145 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
999 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 350 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 350 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Azd-AZ4211 Makalu 1 (white) detail výrobku
| Barva | bílá |
| Výkon | 1x50 W |
| Šířka | 70 mm |
| Výška | 145 mm |
| Hloubka | 145 mm |
| Záruka | 3 roky |
Toto svítidlo je u výrobce nedostupné a nelze jej již objednat.
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Azd-AZ4212 Makalu 2 (black) detail výrobku
| Barva | černá |
| Výkon | 2x50 W |
| Šířka | 210 mm |
| Výška | 145 mm |
| Hloubka | 225 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
1 487 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 010 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 010 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Azd-AZ4213 Makalu 2 (white) detail výrobku
| Barva | bílá |
| Výkon | 2x50 W |
| Šířka | 210 mm |
| Výška | 145 mm |
| Hloubka | 225 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
1 487 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 010 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 010 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
5. Azd-AZ4214 Makalu 3 (black) detail výrobku
| Barva | černá |
| Výkon | 3x50 W |
| Šířka | 195x195 mm |
| Výška | 145 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
1 991 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 690 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 690 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
6. Azd-AZ4215 Makalu 3 (white) detail výrobku
| Barva | bílá |
| Výkon | 3x50 W |
| Šířka | 195x195 mm |
| Výška | 145 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
1 991 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 690 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 690 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
