Sorano - Zahradní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x40 W |
| IP krytí | 54 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Azd-AZ4359 Sorano 700 (dark grey) detail výrobku
| Barva | šedá |
| Šířka | 85 mm |
| Výška | 700 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
1 887 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 550 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 550 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
1. Azd-AZ4445 Sorano 700 (black) detail výrobku
nevyobrazeno| Barva | černá |
| Šířka | 85 mm |
| Výška | 700 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
1 887 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 550 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 550 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Azd-AZ4444 Sorano 500 (black) detail výrobku
| Barva | černá |
| Šířka | 85 mm |
| Výška | 500 mm |
| Záruka | 3 roky |
Skladem 3 ks - ihned k odeslání,
další na objednání 3-14 dní
Výprodej -35%
2 110 Kč 1 372 Kč
počet výprodejových kusů: 3
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Azd-AZ4358 Sorano 500 (dark grey) detail výrobku
| Barva | šedá |
| Šířka | 85 mm |
| Výška | 500 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
1 561 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 110 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 110 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
