Fano AZZ - Zahradní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 2x40 W |
| IP krytí | 54 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Azd-AZ4372 Fano S 30 (black) detail výrobku
| Barva | černá |
| Šířka | 300x300 mm |
| Hloubka | 90 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
1 480 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 000 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 000 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Azd-AZ4370 Fano S 30 (dark grey) detail výrobku
| Barva | antracit - tmavě šedá |
| Šířka | 300x300 mm |
| Hloubka | 90 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
1 487 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 010 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 010 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Azd-AZ4374 Fano S 30 (white) detail výrobku
| Barva | bílá |
| Šířka | 300x300 mm |
| Hloubka | 90 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
1 480 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 000 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 000 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Azd-AZ4371 Fano R 30 (black) detail výrobku
| Barva | černá |
| Hloubka | 90 mm |
| Průměr | 300 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
1 480 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 000 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 000 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
5. Azd-AZ4369 Fano R 30 (dark grey) detail výrobku
| Barva | antracit - tmavě šedá |
| Hloubka | 90 mm |
| Průměr | 300 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
1 480 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 000 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 000 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
6. Azd-AZ4373 Fano R 30 (white) detail výrobku
| Barva | bílá |
| Hloubka | 90 mm |
| Průměr | 300 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodání 3-14 dní
Supercena
1 480 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 000 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 000 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
