Halo LED 2 AZZ - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Materiál | hliník / sklo |
| Napětí | 230 V |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Výrobce | AZZARDO SP. Z O.O. |
1. Azd-AZ4705 Halo 40 wall (black) detail výrobku
| Barva | černá |
| Barva světla | 3300 K |
| Výkon | LED 25 W |
| Hloubka | 42 mm |
| Průměr | 400 mm |
| Světelný tok | 256 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla |
|
Dodání 3-14 dní
Supercena
3 940 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 324 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 324 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
1. Azd-AZ4706 Halo 40 wall (gold) detail výrobku
| Barva | zlatá |
| Barva světla | 3300 K |
| Výkon | LED 25 W |
| Hloubka | 42 mm |
| Průměr | 400 mm |
| Světelný tok | 256 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla |
|
Dodání 3-14 dní
Supercena
4 162 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 624 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 624 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
1. Azd-AZ4965 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Barva světla | 3300 K |
| Výkon | LED 25 W |
| Hloubka | 42 mm |
| Průměr | 400 mm |
| Světelný tok | 256 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla |
|
Dodání 3-14 dní
Supercena
3 457 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 672 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 672 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Azd-AZ4707 Halo pendant 100+80+60 (black) detail výrobku
| Barva | černá |
| Barva světla | 3000 K |
| Výkon | LED 120 W |
| Výška | 2200 mm |
| Průměr | 600/800/1000 mm |
| Světelný tok | 4387 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla |
|
Dodání 3-14 dní
Supercena
14 863 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 20 085 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 20 085 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Azd-AZ4708 Halo pendant 100+80+60 (gold) detail výrobku
| Barva | zlatá |
| Barva světla | 3000 K |
| Výkon | LED 120 W |
| Výška | 2200 mm |
| Průměr | 600/800/1000 mm |
| Světelný tok | 4387 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla |
|
Dodání 3-14 dní
Supercena
15 607 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 21 090 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 21 090 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
